ITF M15 Las Vegas - férfi páros

**ITF M15 Las Vegas - férfi páros**

A Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) által szervezett ITF M15 Las Vegas egy professzionális tenisztorna férfi párosok számára. A torna a Las Vegas Tennis Center kemény pályáin kerül megrendezésre. A tornán 16 páros vesz részt, akik a 15 000 dolláros összdíjazásért küzdenek. A győztes páros 20 ATP-pontot kap, míg a döntős páros 10 ATP-pontot kap. A torna egyhetes, a selejtezőkkel együtt. A főtábla mérkőzései egyenes kieséses rendszerben zajlanak. Minden mérkőzés két nyert szettig tart. A döntőt három nyert szettig játsszák. Az ITF M15 Las Vegas egy fontos esemény a férfi párosok számára, és nagyszerű lehetőséget kínál számukra, hogy ranglistapontokat szerezzenek és javítsák világranglistán elfoglalt helyezésüket.