ITF W15 Nasbypark - női páros

**ITF W15 Nasbypark - női páros**

A Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) W15 Nasbypark női páros tornája egy nemzetközi teniszverseny, amelyet a svédországi Malmöben rendeznek. Ez egy 15 000 dolláros díjazású tornáról van szó, amely az ITF World Tennis Tour része. A torna salakon zajlik, és 32 páros vesz részt rajta. A győztes páros 15 ponttal gyarapodik az ITF világelsőségi rangsorában.

A torna története 2023-ban kezdődött, és egy éven belül kettőt rendeznek belőle. A torna első kiadását a norvég Malene Helgø és a dán Johanne Svendsen nyerte meg, akik a döntőben 6-1, 6-2-re győzték le a svéd Alexandra Viktorovicsot és a finn Nathalie Widellit.

A torna 2023-as második kiadását június 26. és július 2. között rendezik. A lebonyolítás egyenes kieséses rendszerben történik, a döntőig mindkét játékospáros (akár tíz) három mérkőzést játszik. A selejtezők a torna előtt egy nappal, június 25-én kezdődnek.