ITF W100 Takasaki - női páros

**ITF W100 Takasaki - női páros**

Az ITF W100 Takasaki egy női páros tenisztorna, amelyet Japánban, Takasakiban rendeznek. A torna a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) World Tennis Tour része, és 100 000 dollár összdíjazás mellett zajlik.

A torna salakborításon zajlik, és a kvalifikációval kezdődik, amelyen 32 páros vesz részt 16 főtáblás helyért. A főtáblán 16 páros szerepel, akik egyenes kieséses rendszerben küzdenek a bajnoki címért.

A mérkőzéseket két nyert szett alapján játsszák, a döntőben pedig három nyert szettig tart. A győztes páros WTA-ranglistapontokat és pénzdíjazást kap.

Az ITF W100 Takasaki egy fontos állomás a női párosok számára, akik World Tennis Tour-pontokért és ranglistapontokért küzdenek. A torna lehetőséget biztosít a fiatal és feltörekvő játékosok számára, hogy tapasztalatot szerezzenek és fejlődjenek.