ITF W25 Papamoa - női páros

**ITF W25 Papamoa – Női páros**

A Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) W25 sorozatába tartozó Papamoa Női Páros tenisztorna egy professzionális teniszverseny, amelyet Új-Zélandon, Papamoán rendeznek. A torna 25 000 dolláros összdíjazással rendelkezik, és kemény borításon kerül megrendezésre.

A verseny párosok számára nyitott, és 16 páros vesz részt benne. A párosok kiemelés alapján kerülnek a főtáblára, míg a fennmaradó helyekért kvalifikációs mérkőzéseket rendeznek.

A torna egyenes kieséses rendszerben zajlik, a döntőig tartó mérkőzések két nyert szettig tartanak. A döntőt három nyert szettig játsszák.

A torna győztese értékes pontokat szerez az ITF világranglistáján, és pénzdíjat is kap. A verseny lehetőséget kínál a párosoknak, hogy rangsorukat javítsák, és tapasztalatot szerezzenek magasabb szintű versenyeken.

Az ITF W25 Papamoa – Női Páros torna egy izgalmas és versenyképes esemény, amely a női páros tenisz legjobbjait vonzza össze.