01/20 15:55 28 [194] Robin Montgomery vs Leonie Kung [425] 3-6,6-1,5-7
01/20 15:50 28 Marie Benoit vs Jessica Pieri 6-3,6-0
01/20 15:00 26 Kathleen Kanev vs Elvina Kalieva CANC
01/20 15:00 26 Marie Benoit vs Ziva Falkner CANC
01/19 19:00 27 Gabriela Lee vs Jessica Pieri 3-6,4-6
01/19 19:00 27 [262] Marie Benoit vs Madison Sieg [353] 6-1,6-4
01/19 19:00 27 [399] Vivian Wolff vs Leonie Kung [425] 3-6,4-6
01/19 18:50 27 [194] Robin Montgomery vs Louisa Chirico [258] 3-6,7-6,6-4
01/18 17:40 26 Robin Montgomery vs Akasha Urhobo 6-4,6-4
01/18 17:20 26 [353] Madison Sieg vs Hanna Chang [251] 7-6,4-6,7-5
01/18 17:05 26 [286] Varvara Lepchenko vs Gabriela Lee [389] 6-7,6-1,5-7
**ITF W35 Nápoly**

Az ITF W35 Nápoly egy női profi tenisztorna, amelyet Nápolyban, Olaszországban rendeznek. A torna része a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) Women's World Tennis Tour versenysorozatának. A torna 2021 óta kerül megrendezésre, és salakos pályán zajlik.

**A verseny formátuma**

Az ITF W35 Nápoly egy egyenes kieséses torna, ahol 32 egyszemélyes versenyző és 16 páros csapat versenyez. Az egyszemélyes mérkőzéseket két nyert szettig játsszák, míg a páros mérkőzéseket egy nyert szettig.

**Díjazás**

Az ITF W35 Nápoly győztesei pénzdíjazásban és ranglistapontokban részesülnek. Az egyszemélyes győztes 15 000 dollár pénzdíjat és 280 ranglistapontot kap, míg a páros győztesek 7500 dollár pénzdíjat és 140 ranglistapontot kapnak.