ITF M25 Bhopal

**ITF M25 Bhopal Tenisztorna**

Az ITF M25 Bhopal egy professzionális férfi tenisztorna, amelyet a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) szervez. A torna a 25 000 dolláros ITF Men's Circuit része.

A tornát 2023-ban rendezik meg első alkalommal Bhopalban, Indiában. A tornán 32 egyéni és 16 páros versenyző vesz részt.

A torna győztese 25 ponttal gazdagodik az ATP-ranglistán, míg a döntős 16 pontot kap. A párosok győztesei 25 pontot szereznek, a döntősök pedig 16 pontot.

A torna összdíjazása 25 000 dollár, amelyből 3500 dollárt kap az egyéni győztes és 1750 dollárt a páros győztes.

A torna a Bhopal Tennis Complexben kerül megrendezésre, amely 8 kemény pályával rendelkezik. A torna ideje alatt a pályákat megvilágítják, hogy esti mérkőzéseket is lehessen játszani.

A torna nagyszerű alkalom a fiatal és feltörekvő játékosok számára, hogy értékes ATP-pontokat szerezzenek, és javítsák helyezésüket a ranglistán. A torna a teniszszerelmesek számára is kiváló lehetőség arra, hogy élőben élvezzék a legmagasabb szintű teniszversenyeket.