ITF M25 Ithaca

**ITF M25 Ithaca**

Az ITF M25 Ithaca egy nemzetközi tenisztorna, amelyet az Egyesült Államokbeli Ithacában, New York államban rendeznek. A tornát a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) szervezi, és az ATP Challenger Tour része.

A torna 25 000 dollár összdíjazással rendelkezik, és egyéni és páros versenyeknek ad otthont. A tornán általában a világ 200-300. helye körüli játékosok vesznek részt.

Az ITF M25 Ithaca tornát először 2021-ben rendezték meg, és gyors salakpályán játszották. A torna győztese a francia Rémi Boutillier volt, aki a döntőben a japán Uchida Jumát győzte le.

A 2023-as ITF M25 Ithaca tornát július 17-23. között rendezik meg. A torna kiemelt játékosai közé tartozik a világ 236. helyén álló argentin Facundo Díaz Acosta, a világ 244. helyén álló mexikói Ernesto Escobedo és a világ 262. helyén álló amerikai Sekou Bangoura.