04/24 14:00 54 [313] Mari Osaka vs Alexandra Mueller [208] 6-4,6-2
04/24 14:00 54 [287] Camilla Rosatello vs Whitney Osuigwe [489] 6-1,3-6,6-0
04/24 14:00 54 [311] Sophie Chang vs Maria Mateas [392] 6-2,7-6
04/23 17:00 54 [422] Iga Swiatek vs Quinn Gleason [426] 6-3,6-0
04/23 16:30 54 Ana Sofia Sanchez vs Jada Robinson 6-3,6-3
04/23 16:05 54 Kerrie Cartwright vs Whitney Osuigwe 4-6,2-6
04/23 15:55 54 [287] Camilla Rosatello vs Erin Routliffe [174] 7-5,6-1
04/23 14:00 54 [208] Alexandra Mueller vs Marine Partaud [410] 4-6,6-4,7-5
04/23 14:00 54 [313] Mari Osaka vs Ingrid Neel [271] 6-7,6-1,6-1
04/23 14:00 54 Sophie Chang vs Rasheeda McAdoo 6-3,6-3
04/23 14:00 54 [214] Sanaz Marand vs Maria Mateas [392] 2-6,4-6
**ITF Női Charlottesville Qual**

Az ITF Női Charlottesville Qual egy nemzetközi tenisztorna, amelyet Charlottesville-ben, Virginia államban, Egyesült Államokban rendeznek. Ez a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) női túrájának része. A torna típusa qualifying, ami azt jelenti, hogy az ezzel megszerzett pontok nem számítanak a világranglistába.

**A torna története**

Az ITF Női Charlottesville Qual tornát először 2022-ben rendezték meg. A torna salakos pályán zajlik, és a meccsek három nyert szettig tartanak.

**A torna formátuma**

A tornán általában 32 játékos versenyez az egyéni főtáblán, és 16 páros csapat a páros főtáblán. A játékosok a világranglista alapján kerülnek kiemelésre. A kiemelt játékosok automatikusan a főtáblára jutnak, míg a többiek a selejtezőből jutnak fel.

**A torna díjazása**

A torna díjazása 25 000 dollár. A győztes 400 WTA-pontot kap, a döntős 240 pontot, az elődöntősök 140 pontot, a negyeddöntősök 80 pontot, a második körben kiesők 50 pontot, a selejtezőből feljutók pedig 25 pontot.

**A torna jelentősége**

Az ITF Női Charlottesville Qual egy fontos torna a fejlődő női teniszezők számára. A torna lehetőséget biztosít számukra, hogy pontokat szerezzenek a világranglistán, és versenykörnyezetben teszteljék magukat. A torna győztese kvalifikálhatja magát az ITF Női Charlottesville tornára, amely egy magasabb szintű esemény.