A liechtensteini labdarúgókupa vagy liechtensteini kupa (németül: Liechtensteiner Cup) a legrangosabb nemzeti labdarúgókupa Liechtensteinben, amelyet először 1946-ban rendeztek meg. A legsikeresebb klub az FC Vaduz, amely eddig 48 alkalommal hódította el a trófeát.

A liechtensteini kupa az ország legrangosabb labdarúgó versenykiírása, miután Liechtensteinben nem rendeznek labdarúgó bajnokságot. A kupa győztese jogán Liechtenstein csapatot indíthat az Európa Konferencia liga.

A Liechtensteini Kupa (németül: Liechtensteiner Cup) Liechtenstein nemzeti labdarúgó-kupája. A tornán az ország összes labdarúgóklubja részt vesz. A kupát 1946-ban alapították, és évente rendezik meg. A legsikeresebb csapat az FC Vaduz, amely eddig 48 alkalommal nyerte el a kupát.

A Liechtensteini Kupa győztese kvalifikálja magát az UEFA Európa Konferencia Liga következő szezonjára.