ITF Germany F8 MD

**ITF Germany F8 MD**

A rangos ITF Germany F8 MD tenisztorna visszatér Németországba. A versenyre magasan kvalifikált játékosok érkeznek a világ minden tájáról, hogy megmérettessék magukat a győzelemért. A mérkőzéseket augusztus 28. és szeptember 3. között játsszák a Hamburg Tennis Centerben.

**A verseny formátuma**

A torna egy kieséses verseny lesz, egyéni és páros meccsekkel. A 32 legjobb egyéni játékos és 16 legjobb páros kerül be a főtáblára. A kvalifikációs fordulók augusztus 26-án és 27-én zajlanak.

**A díjazás**

A torna összdíjazása 25 000 dollár, amely a győztesek és a döntősök között kerül szétosztásra. Az egyéni győztes 3600 dollárt, a páros győztesek páronként 2700 dollárt kapnak.

**A jegyek**

A jegyek már kaphatók az interneten és a helyszínen. A jegyárak 10 és 25 euró között mozognak.

**Szállás**

Számos szálloda található a torna helyszínének közelében. A szálláshelyek foglalására javasolt a mielőbbi lefoglalás.