* **Borítás:** Kemény
* **Díjazás:** 15 000 USD
* **Versenyrendezők:** Nemzetközi Tenisz Szövetség, Lett Tenisz Szövetség

**Verseny leírása:**

Az ITF Lett F1 egy professzionális tenisztorna, amelyet Rigában, Lettországban rendeznek. A torna a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) Futures Tourjának része, amely lehetőséget nyújt a feltörekvő teniszezőknek, hogy pontokat szerezzenek és javítsák helyezésüket a világranglistán.

A torna egyéni és páros versenyszámokból áll férfiak számára. A főtábla 32 játékost és 16 párost foglal magában, akik közvetlenül bejutnak a versenybe, valamint 8 játékost és 4 párost, akik a selejtező tornán keresztül jutnak tovább.

A torna győztesei értékes pontokat szereznek a világranglistán, ami segíthet nekik a rangsorban való előrelépésben és nagyobb tornákon való részvétel elérésében. A torna emellett lehetőség a helyi teniszezők számára, hogy nemzetközi versenyen versenyezzenek és tapasztalatot szerezzenek.

Az ITF Lett F1 izgalmas teniszakciót ígér, rengeteg feltörekvő tehetséggel és tapasztalt játékossal. A torna nyomon követése nagyszerű módja annak, hogy felfedezzük a tenisz jövőjét és támogassuk a sportág fejlődését Lettországban.