ITF Belgium F7 Qual

**ITF Belgium F7 Qual**

Az** ITF Belgium F7 Qual** egy tenisztorna, amelyet** Belgiumban** rendeznek. Ez a** Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF)** által szankcionált **Futures** sorozat része. A torna kemény pályán zajlik, és kizárólag férfiak részvételével zajlik.

**Tornatípus**

Az ITF Belgium F7 Qual egy **kvalifikációs esemény** nagyobb ITF Futures eseményhez, az ITF Belgium F7-hez. A kvalifikációs torna nyertesei bejutnak az ITF Belgium F7 főtáblájára.

**Lejátszási formátum**

A torna** egyenes kieséses formátumban** zajlik. Az első fordulóban a játékosokat 32 fős táblára sorsolják. A mérkőzések két nyert szettig tartanak, kivéve a döntőt, amely három nyert szettig tart.

**Díjazás**

A torna díjazása pénzdíjakból és ITF-ranglistapontokból áll. A győztes jelentős összegű díjat és nagy számú ranglistapontot kap.

**Nemzetközi részvétel**

Az ITF Belgium F7 Qual** nemzetközi torna**, amely vonzza a legjobb férfi játékosokat a világ minden tájáról. Ez a torna nagyszerű lehetőséget kínál a játékosoknak, hogy pontokat szerezzenek, és fejlődjenek a karrierjükben.

**Tulajdonosok és szervezők**

A torna tulajdonosa és szervezője az** ITF** és a** Belga Tenisz Szövetség**. Az eseményt a** belga teniszszövetségi tagok** és önkéntesek irányítják.