Challenger Santo Domingo - férfi páros

**Challenger Santo Domingo - Férfi páros**

A Challenger Santo Domingo egy profi férfi tenisztorna, amelyet Dominikai Köztársaság fővárosában, Santo Domingóban rendeznek. A torna a nemzetközi Tennisz Szövetség (ITF) Challenger Tour része, és a salakpályás tornasorozat része.

A tornát először 2006-ban rendezték, és azóta minden évben megrendezésre kerül. A győztes páros a tornán való részvételért pontokat szerez az ATP világranglistáján.

A torna díjazása általában 50 000 dollár, ebből 7200 dollár jár a győztes párosnak. A torna két 32 páros táblából áll, az első fordulóban 16 páros kiemelt.

A torna története során számos figyelemre méltó páros nyert, köztük Guido Pella és Horacio Zeballos, Jaume Munar és Sergio Gutiérrez-Ferrol, valamint Leonardo Mayer és João Souza.

A Challenger Santo Domingo - Men's Doubles egy rangos tenisztorna, amely lehetőséget biztosít a feltörekvő és tapasztalt párosoknak versenyezni és pontokat szerezni az ATP világranglistáján.