ITF Portugal F19 MD

**ITF Portugália F19 MD**

**Időpont:** 2023. október 23-29.
**Helyszín:** Centro de Alto Rendimento de Ténis, Maia, Portugália

Az ITF Portugália F19 MD egy férfi tenisztorna, amely az ITF World Tennis Tour része. Ez egy $15.000-es tornáról van szó, ami azt jelenti, hogy a győztes 15.000 dollárt kap.

Az ITF Portugália F19 MD 32 egyéni játékost vonultat fel, akik a torna első körében 16 mérkőzésen versenyeznek. A győztesek a második körbe jutnak, ahol további 8 mérkőzést játszanak. A négy elődöntős játékos ezután a döntőben mérkőzik meg a bajnoki címért.

Az ITF Portugália F19 MD páros versenyt is rendez. Ez egy 16 párost felsorakoztató torna, amelyből a győztes pár 7.500 dollárt kap.

Az ITF Portugália F19 MD egy nagyszerű lehetőség a feltörekvő játékosok számára, hogy pontokat szerezzenek az ITF világtenisz rangsorában. Ez egy izgalmas esemény lesz, amely sok izgalmas mérkőzést ígér.