ITF Thailand F7

**ITF Thailand F7**

Az ITF Thailand F7 egy nemzetközi tenisztorna, amelyet Thaiföldön rendeznek. Az ITF Men's Circuit és az ITF Women's Circuit része. A torna kemény borításon kerül megrendezésre, és egyhetes versenyt foglal magában. A torna összdíjazása 15 000 dollár. A férfiak tornáján 32 egyéni és 16 páros játékos versenyez, míg a nők tornáján 32 egyéni és 16 páros játékos vesz részt.

**Története**

Az ITF Thailand F7 tornát először 2015-ben rendezték meg. A férfi torna első győztese Vishnu Vardhan volt, míg a női torna első győztese Aleksandrina Naydenova.

**Érdekességek**

* Az ITF Thailand F7 tornát gyakran a "Buddha Cup"-nak nevezik, a "Buddha" szó Thai közömbösséget/helyeslő válasz szimbólumára utal.
* A torna a Hua Hin Teniszakadémián kerül megrendezésre, amely egy nemzetközileg elismert teniszlétesítmény.
* A torna nagyszerű lehetőséget kínál a feltörekvő teniszezőknek, hogy pontokat szerezzenek az ITF ranglistán.