ITF Thailand F9 MD

**ITF Thailand F9 MD**

Az ITF Thailand F9 MD egy férfi tenisztorna, amelyet Thaiföldön rendeznek. A torna az ITF Futures Tour része, amely a nemzetközi profi tenisz legalacsonyabb szintű körútja. A torna 2021-ben került megrendezésre először, azóta minden évben megrendezik.

A torna M15 kategóriájú, ami azt jelenti, hogy a győztes 15 ITF-pontot kap a ranglistán. A torna összesen 32 egyéni és 16 páros mérkőzésből áll. A mérkőzéseket kemény pályán játsszák.

Az első torna győztese Thanapet Chanta, aki a döntőben az indonéz Nathan Anthony Barkit győzte le. A páros versenyt az indiai Arjun Kadhe és Rishi Reddy nyerték meg.

Az ITF Thailand F9 MD egy fontos torna a feltörekvő férfi teniszezők számára, mivel lehetőséget ad számukra, hogy pontokat szerezzenek az ITF-ranglistán, és nemzetközi tapasztalatot szerezzenek.