ITF Women Pune WD

**ITF Women Pune WD**

Az ITF Women Pune WD egy professzionális teniszverseny nők számára. A Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) Women's World Tennis Tour része. A tornát Pune-ban, Indiában rendezik meg, kemény pályán.

**Versenyformátum**

Az ITF Women Pune WD egy párosverseny, amely 32 párból áll. A párok egyetlen kieséses rendszerben versenyeznek, egészen a döntőig.

**Rangsorolási pontok**

A győztes páros 100 rangsorolási pontot kap, az ezüstérmes páros 60 pontot, a bronzérmes páros 40 pontot, a negyedik helyezett páros pedig 30 pontot.

**Díjazás**

A győztes páros 15 000 dolláros díjat kap, az ezüstérmes páros 7 500 dollárt, a bronzérmes páros 3 750 dollárt, a negyedik helyezett páros pedig 1 875 dollárt.

**Jelentős játékosok**

Néhány figyelemre méltó játékos, aki részt vett az ITF Women Pune WD versenyen az elmúlt években: