ITF Women Loughborough Qual

**ITF Loughborough Női Kvalifikációs Torna**

A Loughborough-i Női Kvalifikációs Torna egy nemzetközi teniszbajnokság, amely a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) nyilvántartásában szerepel. A tornát Loughborough-ban, Angliában rendezik, és csak női játékosok vehetnek részt rajta.

**A torna formátuma:**

A torna egy egyenes kieséses rendszerű verseny, ahol a játékosok egyedi mérkőzéseken vesznek részt ellenfeleikkel szemben. A győztes az a játékos, aki először nyer két játszmát.

**A torna rangja:**

Az ITF Loughborough Női Kvalifikációs Tornának 25 000 dollár a díjazása, és ez egy W25-ös ITF-torna. Ez azt jelenti, hogy a győztes 25 ranglistapontot szerez az ITF-világranglistán.

**A torna jelentősége:**

Az ITF Loughborough Női Kvalifikációs Torna fontos esemény a női teniszezők számára, akik karrierjük elején járnak. Ez egy lehetőség számukra, hogy pontokat szerezzenek a világranglistán, és feljussanak a ranglétrán.

**A torna története:**

Az ITF Loughborough Női Kvalifikációs Tornát először 2019-ben rendezték meg. Az első győztes a szlovén Polona Hercog volt.

**Jegyinformációk:**

A jegyek elővételben és a helyszínen is megvásárolhatók. A jegyárak az üléskategóriától függően változnak.