ITF Egypt F14 MD

**ITF Egypt F14 MD**

Az ITF Egypt F14 MD egy férfi, profi tenisztorna, melyet Egyiptomban rendeznek. A torna az ITF Futures Tour része, amely a profik legalsó szintű versenysorozata. A tornát kemény pályán játsszák, a díjazás pedig 15 000 USA dollár. A torna egyéni és páros versenyszámokat is tartalmaz.

A tornát először 2023-ban rendezték meg, és azóta is minden évben megrendezik. A legutóbbi győztes a francia Valentin Royer volt, aki a döntőben a moldovai Alexander Cozbinovot győzte le.

Az ITF Egypt F14 MD egy fontos torna a feltörekvő férfi teniszezők számára, és lehetőséget biztosít számukra, hogy pontokat szerezzenek az ITF-ranglistán. A torna szintén jó lehetőség a helyi egyiptomi játékosok számára, hogy nemzetközi versenytapasztalatot szerezzenek.