10/26 11:30 8 Hódmezővásárhely v Dorogi FC 0-4
10/26 11:30 8 Tallya KSE v Ceglédi VSE 1-3
10/26 11:30 8 Rákosmenti KSK v Budapest Honvéd FC 1-6
10/26 11:30 8 Móri SE v Puskás Akadémia 0-3
10/26 11:30 8 Kormendi FC v Szentlőrinc SE 2-5
10/26 11:30 8 Kecskemeti LC v Dunaharaszti MTK 5-0
10/26 11:30 8 FC Hatvan v Jászberényi SE 3-2
10/26 11:30 8 Érdi VSE v Budaörsi SC 7-4
10/26 11:30 8 Budafoki MTE-Ujbuda v Szeged 2011 2-1
10/26 11:30 8 STC Salgotarjan v Diósgyőri VTK 0-1
10/26 11:30 8 Kozármisleny SE v Nyiregyhaza FC 3-2
10/26 11:30 8 Szeol SC v Soproni VSE 1-3

A magyar labdarúgókupa (korábbi nevei: Magyar Népköztársaság-kupa, Arany Ászok-magyarkupa) a magyar bajnokság után a második legrangosabb hazai versenysorozat. Győztese indulhat az Európa Ligában. A kupát 1909-ben írták ki először, összesen 84 alkalommal rendezték meg, a lebonyolítási formát pedig többször módosították. A legsikeresebb kupacsapat a trófeát 24-szer elhódító Ferencváros. A jelenlegi címvédő a Zalaegerszeg.

A Magyar Kupa egy magyar labdarúgókupa, amelyet a Magyar Labdarúgó Szövetség szervez. Az első kiírást 1909-ben rendezték, és azóta minden évben megrendezik. A kupában az összes magyar labdarúgócsapat részt vehet, a legmagasabb osztálytól az amatőr szintig.

A Magyar Kupa a legrangosabb hazai labdarúgókupa, és a győztes elnyeri a Magyar Kupa trófeát. A győzelemmel egyben kvalifikálható a következő UEFA Európa-liga kiírásba is.

A Magyar Kupa döntőjét általában a Puskás Arénában rendezik, de volt már példa arra, hogy más stadionokban is megrendezték, mint például a Groupama Arénában vagy a Bozsik Stadionban.

A Magyar Kupát eddig a legtöbbször a Ferencváros nyerte meg, 24 alkalommal. A legtöbb gólt a Magyar Kupában Schlosser Imre szerezte, 46 góllal.

A Magyar Kupa egy rangos és népszerű labdarúgótorna Magyarországon. A döntő mindig feszült és izgalmas, és sokan tekintik a magyar labdarúgás egyik legnagyobb eseményének.