08/12 15:49 |
- |
AD Academia Andebol - nők v BM Porriño - nők
|
15-29
|
09/18 17:00 |
- |
Haslum U20 Women v Levanger U20 Women
|
27-18
|
09/18 10:44 |
- |
Tromso - női U20 v Lillestrom HK - női U20
|
22-21
|
01/10 15:28 |
- |
Berestje Brest - nők v Real Moshvsm Mykolaiv Women
|
3-6
|
01/10 13:52 |
- |
AZS AWF Warszawa - nők v Zalgiris Kaunas - nők
|
24-43
|
12/08 21:30 |
- |
CA Leca Veterans Women v AC Lusitanos Veterans – nők
|
13-8
|
11/17 21:30 |
- |
CA Leca Veterans Women v Pedras Rubras Veterans - nők
|
12-11
|
11/10 21:30 |
- |
CA Leca Veterans Women v DAC Douro Veterans Women
|
12-19
|
08/30 11:18 |
- |
AZS AWF Warszawa - nők v Otmet Krapkowice - nők
|
25-11
|
08/25 14:30 |
- |
Gomel - nők v Kazahsztán - nők
|
22-15
|
08/25 08:00 |
- |
Byåsen U20 Women v Oppsal - női U20
|
19-22
|
08/25 07:58 |
- |
Sola HK - női U20 v Tertnes U20 - nők
|
14-36
|
08/25 07:30 |
- |
CSKA Moszkva - nők v Kazahsztán - nők
|
17-18
|
08/25 06:00 |
- |
HIFK - nők v Gomel - nők
|
15-31
|
08/24 16:00 |
- |
Byasen Elite - női U20 v Lillestrom HK - női U20
|
24-16
|
08/24 14:30 |
- |
Kazahsztán - nők v HIFK - nők
|
16-7
|
08/24 09:15 |
- |
Charlottenlund U20 Women v Oppegard U20 Women
|
25-15
|
08/23 07:36 |
- |
Zvezda Women v Kazahsztán - nők
|
26-17
|
08/18 12:30 |
- |
Iuventa Michalovce - nők v Galichanka Women
|
16-15
|
08/18 12:10 |
- |
Raelingen 2 Women v Oppsal 2 - nők
|
13-21
|
08/18 12:10 |
- |
Skrim IL Women v Volda - nők
|
16-31
|
08/18 12:10 |
- |
Haslum - nők v Fredrikstad - nők
|
11-23
|
08/18 11:11 |
- |
Zaglebie Lubin - nők v Mainz 05 - nők
|
25-17
|
08/18 10:50 |
- |
Sarpsborg - nők v Nittedal/Hakadal - nők
|
31-19
|
08/18 10:50 |
- |
Gjovik HK - nők v Follo HK 2 Women
|
14-16
|
08/18 10:49 |
- |
Hokksund - nők v Aker 2 - nők
|
22-21
|
08/18 09:30 |
- |
KPR Kobierzyce - nők v Iuventa Michalovce - nők
|
26-17
|
08/18 08:20 |
- |
Fredrikstad - nők v Kína - nők
|
23-23
|
08/18 08:20 |
- |
Larvik - nők v TMS Ringsted - nők
|
19-18
|
08/18 08:20 |
- |
Volda - nők v Follo HK - nők
|
18-20
|