Date | R | Hazai v Vendég | - |
---|---|---|---|
04/01 14:30 | 43 | [11] Chippenham Town v Truro City [17] | 0-0 |
04/01 14:00 | 43 | [5] Worthing v Hampton & Richmond [6] | 2-0 |
04/01 14:00 | 43 | [19] Torquay v Weston Super Mare [15] | 3-3 |
04/01 14:00 | 43 | [13] Tonbridge Angels v Farnborough [10] | 1-2 |
04/01 14:00 | 43 | [21] Taunton Town v Bath City [8] | 0-2 |
04/01 14:00 | 43 | [12] Slough v St Albans [9] | 2-2 |
04/01 14:00 | 43 | [4] Maidstone Utd v Welling [16] | 1-1 |
04/01 14:00 | 43 | [24] Dover v Chelmsford [2] | 1-0 |
04/01 14:00 | 43 | [20] Dartford v Eastbourne Borough [22] | 0-2 |
04/01 14:00 | 43 | [3] Braintree Town v Hemel Hempstead [18] | 2-0 |
04/01 14:00 | 43 | [7] Aveley v Havant and W [23] | 1-2 |
04/01 12:00 | 43 | [14] Weymouth v Yeovil [1] | 3-0 |
03/29 17:00 | 42 | [19] Truro City v Slough [12] | 3-2 |
03/29 15:00 | 42 | [1] Yeovil v Torquay [17] | 3-0 |
03/29 15:00 | 42 | [15] Weston Super Mare v Taunton Town [21] | 4-0 |
03/29 15:00 | 42 | [18] Welling v Dover [24] | 1-0 |
03/29 15:00 | 42 | [7] St Albans v Braintree Town [3] | 0-1 |
03/29 15:00 | 42 | [16] Hemel Hempstead v Aveley [9] | 3-4 |
03/29 15:00 | 42 | [23] Havant and W v Worthing [6] | 1-5 |
03/29 15:00 | 42 | [4] Hampton & Richmond v Tonbridge Angels [13] | 0-0 |
03/29 15:00 | 42 | Farnborough v Chippenham Town | Postponed |
03/29 15:00 | 42 | [22] Eastbourne Borough v Maidstone Utd [5] | 1-5 |
03/29 15:00 | 42 | [2] Chelmsford v Dartford [20] | 4-1 |
03/29 15:00 | 42 | [10] Bath City v Weymouth [14] | 1-1 |
03/26 19:45 | 33 | [15] Weston Super Mare v Farnborough [10] | 0-3 |
03/26 19:45 | 18 | [19] Truro City v Dartford [21] | 0-0 |
03/25 19:45 | 12 | Taunton Town v Slough | Postponed |
03/24 15:00 | 41 | [6] Worthing v Bath City [9] | 2-2 |
03/23 15:00 | 41 | [15] Weymouth v Havant and W [23] | 4-1 |
03/23 15:00 | 41 | [18] Torquay v Hampton & Richmond [4] | 1-0 |
A National League-hez 2004-ben csatlakozó hatodosztály küzdelmeit, Anglia északi- (North) és déli (South) területein bonyolítják le.
Az északi régiót Északnyugat-Anglia, Északkelet-Anglia, Nyugat-Közép-Anglia, Kelet-Közép-Anglia és Észak-Wales csapatai alkotják, míg délen Nagy-London, Délnyugat-Anglia és Délkelet-Anglia megyéinek együttesei képviselik a ligát.