10/10 17:00 |
- |
VSK C. Krumlov - nők v Sokol Radomysl - nők
|
3-1
|
10/10 16:30 |
- |
Melnik - nők v Mlada Boleslav - nők
|
3-1
|
10/09 16:20 |
- |
Kyje - nők v Vrsovice A - nők
|
0-3
|
10/09 15:00 |
- |
Sokol Lisov C - nők v TJ Hluboka nad Vltavou A - nők
|
0-3
|
10/05 18:20 |
- |
Meteor E - nők v Kobylisy - nők
|
1-3
|
10/05 18:00 |
- |
Slovan J. Hradec - nők v Otava Pisek - nők
|
3-2
|
10/05 17:20 |
- |
VSK Prirodni Vedy A - nők v SK Spanielka Repy Women
|
3-1
|
10/04 18:20 |
- |
TJ Lokomotiva Ceske Budejovice - nők v VSK C. Krumlov - nők
|
0-3
|
10/04 18:00 |
- |
Modrany - nők v MFF A - nők
|
3-0
|
10/04 15:00 |
- |
TJ Lokomotiva G - nők v VSK Slavia JU Ceske Budejovice - nők
|
3-1
|
10/02 15:00 |
- |
SK Spacek - nők v TJ Sokol Kremze - nők
|
View
|
10/02 14:30 |
- |
Sokol Slezske Predmesti - nők v VK Lhota pod Libcany - nők
|
3-2
|
09/28 10:52 |
- |
Roztoky - nők v Neratovice - nők
|
3-2
|
09/27 18:00 |
- |
Modrany - nők v TJ Praha - nők
|
3-0
|
09/27 17:15 |
- |
TJ Sokol Svinov B - nők v TJ Sokol Poruba B - nők
|
3-0
|
09/27 16:30 |
- |
Sokol Lisov - nők v SK Dobra Voda - nők
|
3-2
|
09/26 18:00 |
- |
Sokol Bohumin - nők v Polanka nad Odrou - nők
|
3-1
|
09/26 15:30 |
- |
TJ Dukla Praha - nők v Tatran Stresovice C - nők
|
3-2
|
09/26 15:30 |
- |
Medvedice - nők v Meteor B - nők
|
3-1
|
09/26 15:30 |
- |
Michle A - nők v Branik B - nők
|
3-0
|
09/26 15:30 |
- |
Start Praha - nők v Orion A - nők
|
0-0
|
09/25 15:29 |
- |
Zizka D - nők v Sokol Chodov - nők
|
1-3
|
09/25 15:00 |
- |
TJ Meteor Ceske Budejovice - nők v LOKO B - nők
|
3-2
|
09/25 15:00 |
- |
VK Cernilov - nők v VK Lhota pod Libcany - nők
|
3-1
|
09/21 15:30 |
- |
Vysehrad C - nők v Podoli - nők
|
0-0
|
09/21 15:30 |
- |
Modrany B - nők v Orion A - nők
|
3-1
|
09/21 15:30 |
- |
Bohnice A - nők v Start Praha - nők
|
0-3
|
09/20 16:30 |
- |
Sokol Lisov C - nők v TJ Meteor Ceske Budejovice - nők
|
1-3
|
09/20 15:30 |
- |
Vrsovice B - nők v Repy C - nők
|
3-2
|
09/20 15:30 |
- |
Zizka D - nők v Kosire C - nők
|
3-0
|