02/04 20:00 23 [10] Montego Bay Utd v Harbour View FC [7] 2-0
02/01 22:00 25 [3] Cavalier v Montego Bay Utd [10] 0-0
02/01 20:00 25 Sandals South Coast FC v Harbour View FC 1-0
01/31 20:00 25 [12] Boys Town v UWI FC [7] 0-2
01/31 20:00 25 [4] Tivoli Gardens v Portmore United [1] 1-2
01/31 20:00 25 [9] Humble Lions v Reno FC [8] 0-0
01/30 01:35 24 [9] Harbour View FC v Cavalier [3] 2-0
01/28 23:00 24 Arnett Gardens v Tivoli Gardens Cancelled
01/28 20:00 24 [6] UWI FC v Humble Lions [9] 0-1
01/28 20:00 24 Reno FC v Waterhouse 0-0
01/28 20:00 24 [1] Portmore United v Sandals South Coast FC [11] 3-1

A National Premier League a jamaicai labdarúgó-bajnokságok legfelsőbb osztályának elnevezése. 1973-ban alapították, és 12 csapat részvételével zajlik.

Az alapszakaszban összesen háromszor találkoznak egymással a csapatok és így jön össze a 33 mérkőzés. Ezután ketté válik a mezőny, az első hat a felsőházban, az utolsó hat pedig az alsóházban folytatja. Mindkét csoportban már csak egy alkalommal találkoznak a csapatok. A felsőház első helyén végző együttes szerzi meg a bajnoki címet, míg az alsóház utolsó 2 a rájátszásban folytatja, ahol a négy másodosztályú bajnokkal találkozik.

A bajnok a CONCACAF-bajnokok ligájában és a CFU-bajnokságban indulhat.

**A Jamaica Premier League (JPL)** egy jamaicai labdarúgó-bajnokság, amelyet a Jamaica Labdarúgó Szövetség szervez. A bajnokság 12 csapatból áll, amelyek hazájuk stadionjaiban játszanak. A szezon két szegmensből áll: egy alapszakaszból és egy rájátszásból. Az alapszakaszban minden csapat kétszer játszik a többi csapattal, egyszer otthon és egyszer idegenben. A rájátszásba az alapszakasz első négy helyezettje jut.

A Jamaica Premier League elődje az 1973-ban alapított Nemzeti Premier League volt. A Nemzeti Premier League 2018-ban szűnt meg, és helyét átvette a Jamaica Premier League.

A Jamaica Premier League első kiírását a Portmore United nyerte. A bajnokság jelenlegi címvédője a Waterhouse FC.

A Jamaikai Premier Liga győztese kvalifikálja magát a CONCACAF Bajnokok Ligájába, a bajnokság második helyezettje pedig a CONCACAF Liga Kupa első fordulójába.