12/21 20:00 2 Vere United v Harbour View FC 1-1
12/21 20:00 2 [7] Dunbeholden FC v Humble Lions [9] 1-0
12/19 00:30 10 [6] Waterhouse v Treasure Beach FC [12] 4-1
12/18 22:00 10 [12] Harbour View FC v Lime Hall [13] 3-0
12/17 20:30 10 [3] Tivoli Gardens v Molynes United FC [14] 1-0
12/17 20:00 10 [4] Portmore United v Cavalier [6] 1-0
12/17 20:00 10 [1] Mount Pleasant FA v Vere United [8] 0-2
12/17 20:00 10 [7] Humble Lions v Arnett Gardens [2] 0-2
12/17 20:00 10 [9] Montego Bay Utd v Dunbeholden FC [10] 1-2
12/12 00:30 9 [10] Cavalier v Mount Pleasant FA [1] 2-1
12/11 22:00 9 [14] Molynes United FC v Harbour View FC [13] 2-2
12/10 23:00 9 [5] Waterhouse v Portmore United [4] 1-1

A National Premier League a jamaicai labdarúgó-bajnokságok legfelsőbb osztályának elnevezése. 1973-ban alapították, és 12 csapat részvételével zajlik.

Az alapszakaszban összesen háromszor találkoznak egymással a csapatok és így jön össze a 33 mérkőzés. Ezután ketté válik a mezőny, az első hat a felsőházban, az utolsó hat pedig az alsóházban folytatja. Mindkét csoportban már csak egy alkalommal találkoznak a csapatok. A felsőház első helyén végző együttes szerzi meg a bajnoki címet, míg az alsóház utolsó 2 a rájátszásban folytatja, ahol a négy másodosztályú bajnokkal találkozik.

A bajnok a CONCACAF-bajnokok ligájában és a CFU-bajnokságban indulhat.

**A Jamaica Premier League (JPL)** egy jamaicai labdarúgó-bajnokság, amelyet a Jamaica Labdarúgó Szövetség szervez. A bajnokság 12 csapatból áll, amelyek hazájuk stadionjaiban játszanak. A szezon két szegmensből áll: egy alapszakaszból és egy rájátszásból. Az alapszakaszban minden csapat kétszer játszik a többi csapattal, egyszer otthon és egyszer idegenben. A rájátszásba az alapszakasz első négy helyezettje jut.

A Jamaica Premier League elődje az 1973-ban alapított Nemzeti Premier League volt. A Nemzeti Premier League 2018-ban szűnt meg, és helyét átvette a Jamaica Premier League.

A Jamaica Premier League első kiírását a Portmore United nyerte. A bajnokság jelenlegi címvédője a Waterhouse FC.

A Jamaikai Premier Liga győztese kvalifikálja magát a CONCACAF Bajnokok Ligájába, a bajnokság második helyezettje pedig a CONCACAF Liga Kupa első fordulójába.