10/22 02:00 |
- |
Simon Fraser - nők v Central Washington - nők
|
3-0
|
10/21 23:00 |
- |
Chestnut Hill - nők v Goldey-Beacom - nők
|
3-0
|
10/21 05:00 |
- |
Hawaii Pacific - nők v Chaminade - nők
|
0-3
|
10/19 23:00 |
- |
Goldey-Beacom - nők v Georgian Court - nők
|
0-3
|
10/17 16:00 |
- |
Jefferson - nők v Bloomfield - nők
|
3-2
|
10/17 05:00 |
- |
Hawaii Pacific - nők v Dominican (CA) Women
|
3-0
|
10/17 05:00 |
- |
Hawaii Hilo - nők v Holy Names - nők
|
3-0
|
10/16 17:00 |
- |
West Chester - nők v Kutztown - nők
|
3-0
|
10/16 05:00 |
- |
Chaminade - nők v Dominican (CA) Women
|
3-0
|
10/15 23:00 |
- |
West Chester - nők v East Stroudsburg - nők
|
3-1
|
10/15 05:00 |
- |
Hawaii Pacific - nők v Holy Names - nők
|
3-0
|
10/15 02:00 |
- |
Western Washington Women v Seattle Pacific - nők
|
3-0
|
10/14 05:00 |
- |
Hawaii Hilo - nők v Dominican (CA) Women
|
3-2
|
10/14 05:00 |
- |
Chaminade - nők v Holy Names - nők
|
3-0
|
10/10 05:00 |
- |
Hawaii Hilo - nők v Concordia Irvine - nők
|
3-2
|
10/10 03:00 |
- |
Alaska Anchorage - nők v Northwest Nazarene - nők
|
3-0
|
10/10 02:00 |
- |
Western Oregon - nők v Simon Fraser - nők
|
0-3
|
10/09 18:00 |
- |
St. Edward's Uni - nők v West Texas A&M - nők
|
1-3
|
10/09 16:00 |
- |
Goldey-Beacom - nők v Caldwell - nők
|
3-2
|
10/09 05:00 |
- |
Hawaii Pacific - nők v Biola - nők
|
0-3
|
10/08 23:00 |
- |
St. Edward's Uni - nők v Eastern New Mexico - nők
|
3-1
|
10/08 05:00 |
- |
Chaminade - nők v Concordia Irvine - nők
|
3-2
|
10/08 03:00 |
- |
Alaska Fairbanks - nők v Northwest Nazarene - nők
|
3-0
|
10/08 03:00 |
- |
Alaska Anchorage - nők v Central Washington - nők
|
3-2
|
10/05 23:00 |
- |
Wilmington - nők v Jefferson - nők
|
3-1
|
10/05 23:00 |
- |
Tampa - nők v Florida Southern - nők
|
3-1
|
10/03 02:00 |
- |
Western Washington Women v Alaska Fairbanks - nők
|
3-2
|
10/03 02:00 |
- |
Simon Fraser - nők v Alaska Anchorage - nők
|
1-3
|
10/02 16:00 |
- |
Jefferson - nők v Post - nők
|
3-0
|
10/01 01:56 |
- |
Seattle Pacific - nők v Saint Martin`s - női
|
3-0
|