Challenger Punta del Este

**Challenger Punta del Este**

A Challenger Punta del Este egy professzionális férfi tenisztorna, amelyet Uruguayban, Punta del Este városában rendeznek meg. A tornát 1991 óta rendezik meg, és az ATP Challenger Tour része. A versenyt salakos pályán játsszák, és az egyes győztes 80 ATP-pontot, a páros győztesek pedig 40 ATP-pontot kapnak. A torna díjazása 52 ezer dollár.

A Challenger Punta del Este egyike a legrégebbi és legrangosabb challenger tornáknak Dél-Amerikában. A tornát olyan játékosok nyerték meg, mint Gaston Gaudio, Guillermo Coria és David Ferrer.

Ha Ön teniszrajongó, akkor a Challenger Punta del Este egy nagyszerű lehetőség, hogy élőben láthassa a világ legjobb férfi teniszezőit. A torna mindig izgalmas meccseket és nagyszerű hangulatot kínál.