ATP Cordoba

Az ATP Cordoba egy férfi tenisztorna, amelyet Argentínában, Córdobában rendeznek. A torna az ATP Tour 250 sorozat része, és salakos pályán játsszák. A torna 2019-ben került a naptárba, és az első győztes Juan Ignacio Londero lett. A jelenlegi címvédő Albert Ramos-Viñolas.

A torna prize money-ja 493 875 dollár, a győztes pedig 90 ATP-pontot kap. A torna két egyéni és egy páros versenyszámból áll. Az egyéni verseny 28 játékosból áll, míg a páros verseny 16 párból.

Az ATP Cordoba egy fontos esemény a dél-amerikai tenisznaptárban, és számos topjátékos vesz részt rajta. A torna egy nagyszerű lehetőség a helyi játékosok számára, hogy ATP-pontokat szerezzenek, és feljussanak a világranglistán.

Ne hagyja ki az ATP Cordoba izgalmas mérkőzéseit, és szurkoljon kedvenc játékosainak!