ITF M25 Nonthaburi

**ITF M25 Nonthaburi**

**Dátum:** 2023. február 27. - március 5.
**Helyszín:** Nonthaburi, Thaiföld

Az ITF M25 Nonthaburi egy nemzetközi tenisztorna, amely a férfiak ITF World Tennis Tour része. Ez egy 25 000 dolláros esemény, ami azt jelenti, hogy a győztes 25 000 dollárt vihet haza. A torna füves pályán kerül megrendezésre, és a világranglistán a 225. helyig rangsorolt játékosok számára nyitott.

Az esemény az elmúlt években számos kiemelkedő játékos pályafutásának fontos mérföldköve volt. Így például a 2021-es torna győztese, a szerb Nikola Milojevic azóta a világranglistán a 150. helyig jutott.

Az idei torna ígéretes mezőnyt vonultat fel, olyan játékosokkal, mint a thai Danai Udomchoke, a tajvani Tseng Chun-hsin és a japán Yosuke Watanuki. A magyarok közül Balázs Attila és Nagy Péter indul a versenyen.

Az ITF M25 Nonthaburi egy nagyszerű lehetőség arra, hogy a tenisz rajongók élőben láthassák a feltörekvő sztárokat, és izgalmas mérkőzéseket élvezhessenek.