ITF M15 Lima

**ITF M15 Lima tenisztorna**

A Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) M15 Lima egy hivatásos tenisztorna, amelyet Limában, Peruban rendeznek. A torna a férfiak ITF World Tennis Tour része, amely a második szintű profi teniszversenykör, a Challenger Tour alatt.

**Formátum**

Az ITF M15 Lima egy egyéni és páros torna. Az egyéni táblán 32 játékos vesz részt a főtáblán, míg a selejtezőben további 16 játékos versenyez a főtáblára kerülésért. A páros táblán 16 csapat vesz részt.

**Pontrendszer**

A torna győztese 15 ITF-pontot kap egyéniben és 10 pontot párosban. A döntős 10 pontot kap egyéniben és 6 pontot párosban, a két elődöntős 6 pontot kap egyéniben és 4 pontot párosban, és így tovább.

**Díjazás**

A torna összdíjazása 15 000 dollár, amelyből a férfi egyéni győztes 2160 dollárt és a páros győztes 1080 dollárt kap.

**Helyszín**

Az ITF M15 Lima tornát a Jockey Club del Perú teniszpályáin rendezik Limában, Peru fővárosában.