ITF Qatar F5 Qual

**ITF Qatar F5 verseny**

Az ITF Qatar F5 Qual egy nemzetközi tenisztorna, amelyet a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) szervez. A tornát 2023 júliusában rendezik meg Dohában, Katarban.

**Mérkőzés formátuma**

A torna férfiak számára egyéni és páros versenyszámokból áll. Az egyéni versenyen 128 játékos vesz részt, míg a páros versenyen 32 csapat versenyez. A mérkőzések két nyert szettig tartanak, a döntők pedig három nyert szettige.

**Résztvevők**

A tornán a világ minden tájáról érkező profi teniszezők vesznek részt. A résztvevők listája az ITF hivatalos honlapján tekinthető meg.

**Díjazás**

Az egyéni és páros győztesek pénzdíjazásban részesülnek. A díjazás összege a torna hivatalos szabályzatában található.