Osztrák Bundesliga 02/21 15:00 21 FK Austria Vienna v SCR Altach W 5-2
Osztrák Bundesliga 02/15 14:30 20 Wolfsberger AC v FK Austria Vienna L 1-0
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 02/05 14:00 - FK Austria Vienna v SV Horn D 0-0
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 01/24 13:00 - FK Austria Vienna v FC Zurich W 2-1
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 01/16 14:30 - FK Austria Vienna v Neusiedl W 8-1
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 01/13 14:00 - FK Austria Vienna v Floridsdorfer AC W 5-1
Osztrák Bundesliga 12/13 17:30 19 FK Austria Vienna v SV Grodig W 1-0
Osztrák Bundesliga 12/06 15:00 18 FK Austria Vienna v FC Salzburg L 2-4
Osztrák Bundesliga 11/29 15:00 17 SV Ried v FK Austria Vienna D 1-1
Osztrák Bundesliga 11/22 17:30 16 FK Austria Vienna v FC Flyeralarm Admira W 4-0
Osztrák Bundesliga 11/09 13:30 15 Rapid Vienna v FK Austria Vienna W 2-3
Osztrák Bundesliga 11/01 15:00 14 FK Austria Vienna v SK Sturm Graz L 0-3
Osztrák Kupa 10/28 19:30 9 Hartberg v FK Austria Vienna W 0-6
Osztrák Bundesliga 10/25 16:30 13 FK Austria Vienna v Wiener Neustadt W 2-0
Osztrák Bundesliga 10/18 16:30 12 SCR Altach v FK Austria Vienna D 1-1
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 10/08 14:30 - FC Stadlau v FK Austria Vienna W 2-3
Osztrák Kupa 07/11 18:30 7 First Vienna FC 1894 v FK Austria Vienna W 0-6
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 07/08 17:30 - FK Austria Vienna v PSV L 1-2

Wikipedia - FK Austria Wien

Az FK Austria Wien egy osztrák labdarúgócsapat, székhelye a főváros: Bécs. Az egyik legsikeresebb osztrák labdarúgó egyesület, eddig 23 alkalommal hódította el a bajnoki címet, 27-szer az osztrák kupát, 6-szor pedig az osztrák szuperkupát. A BEK-ben (a Bajnokok Ligája elődje) voltak elődöntősök és negyeddöntősök, a KEK-ben döntősök.

**FK Austria Wien**

**A bécsi osztrák futballklub**

Az FK Austria Wien egy osztrák futballklub, amelynek székhelye Bécsben található. Az osztrák Bundesliga tagja.

**Története**

Az FK Austria Wien-et 1911. március 12-én alapították Vienna Cricketer néven. 1926-ban Austria Wienre változtatták a nevét. Azóta az osztrák futball egyik legeredményesebb klubja, 24 bajnoki címet és 27 osztrák kupát nyert.

**Stadionja**

Az FK Austria Wien hazai mérkőzéseit a Franz Horr Stadionban játssza, amely 17 500 férőhellyel rendelkezik.

**Sikeresen**

Az FK Austria Wien Ausztria egyik legeredményesebb klubja, számos bajnoki címet és osztrák kupát nyert. Szintén sikeres volt az európai versenyeken, elérte az UEFA Bajnokok Ligája elődöntőjét 1979-ben és 1985-ben.