Európai barátságos mérkőzések 07/13 18:30 - Tranmere v Hearts W 1-2
Brit barátságos mérkőzések 07/09 14:00 - Hearts v Bonnyrigg Rose W 5-0
Európai barátságos mérkőzések 07/05 18:30 - East Fife v Hearts W 0-7
Skót FA Kupa 05/21 14:00 1 Rangers v Hearts L 2-0
Skót Premiership 05/14 11:15 38 [3] Hearts v Rangers [2] L 1-3
Skót Premiership 05/11 18:45 37 [5] Motherwell v Hearts [3] L 2-1
Skót Premiership 05/07 11:00 36 [1] Celtic v Hearts [3] L 4-1
Skót Premiership 04/30 14:00 35 [3] Hearts v Ross County [5] D 0-0
Skót Premiership 04/24 14:00 34 [4] Dundee Utd v Hearts [3] W 2-3
Skót FA Kupa 04/16 11:15 2 Hearts v Hibernian W 2-1
Skót Premiership 04/09 14:00 33 [3] Hearts v Hibernian [6] W 3-1
Skót Premiership 04/02 14:00 32 [7] Ross County v Hearts [3] D 1-1

A Heart of Midlothian FC (amelyet leggyakrabban Hearts-ként emlegetnek) egy edinburgh-i labdarúgóklub, amely a Scottish Premier League-ben játszik. Városi riválisuk a Hibernian, az egymás elleni mérkőzésük az Edinburgh derby. A Hearts négyszeres bajnok, hétszeres kupagyőztes, és négy alkalommal végzett az első helyen a skót ligakupában.

A csapat stadionja a 17 420 férőhelyes (mind ülőhely) Tynecastle Stadium, ami Edinburgh Gorgie nevű kerületében található. Eddig ebben a stadionban kilencszer lépett pályára a skót válogatott, igaz, ezek közül csak kettő volt a második világháború után.

A Heart of Midlothian Football Club, általában Hearts néven ismert, egy skót profi labdarúgóklub, amelynek székhelye Edinburghban található. Jelenleg a Skót Premier League-ben, a skót labdarúgás legfelsőbb osztályában játszanak.

A Hearts-ot 1874-ben alapították, és otthoni mérkőzéseit a Tynecastle Parkban játssza 1886 óta. A klub becenevei közé tartozik a The Jambos, The Hearts és a The Maroons.

A Hearts 4 alkalommal nyerte meg a skót bajnokságot, legutóbb 1959-60-ban. Emellett 8 alkalommal nyerte meg a Skót Kupát, legutóbb 2012-ben. A klub 4 alkalommal nyerte meg a Skót Ligakupát, legutóbb 2013-ban.

A Hearts több neves játékost is adott, többek között John Robertson, Gary Mackay-Steven és Steven Naismith. A klub jelenlegi menedzsere Robbie Neilson.