Orosz Vyscha League A | 11/06 13:00 | - | Tarkhan Sterlitamak v Lokomotiv-Izumrud Ekaterinburg | W | 1-3 | |
Orosz Vyscha League A | 10/24 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Tyumen | W | 3-0 | |
Orosz Vyscha League A | 10/23 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Tyumen | W | 3-1 | |
Orosz Vyscha League A | 10/16 13:00 | - | Nova Novokuibyshevsk v Lokomotiv Izumrud | L | 3-0 | |
Orosz Vyscha League A | 10/10 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Kama | W | 3-1 | |
Orosz Vyscha League A | 10/09 12:00 | - | Lokomotiv Ekaterinburg v Kama | W | 3-1 | |
Orosz Vyscha League A | 10/03 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Dynamo Chelyabinsk | W | 3-1 | |
Orosz Vyscha League A | 10/02 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Dynamo Chelyabinsk | D |
|
|
Orosz Burobin Kupa | 09/19 12:00 | - | Nova Novokuybyshevsk v Lokomotiv Izumrud | L | 3-0 | |
Orosz Burobin Kupa | 09/18 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Kama | L | 1-3 | |
Orosz Burobin Kupa | 09/17 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Iskra | L | 1-3 | |
Orosz Burobin Kupa | 09/05 12:00 | - | Magnitka Magnitogorsk v Lokomotiv Ekaterinburg | W | 0-3 | |
Orosz Burobin Kupa | 09/04 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Tyumen | W | 3-0 | |
Orosz Burobin Kupa | 09/03 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Dynamo Chelyabinsk | W | 3-0 | |
Barátságos klubmérkőzések | 08/29 09:00 | - | Dynamo Chelyabinsk v Lokomotiv Izumrud | W | 1-3 | |
Barátságos klubmérkőzések | 08/28 11:00 | - | Tyumen v Lokomotiv Izumrud | L | 3-2 | |
Barátságos klubmérkőzések | 08/27 11:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Magnitka Magnitogorsk | W | 3-0 | |
Orosz Vyscha League A | 04/04 14:00 | - | Mgtu Moscow v Lokomotiv Izumrud | L | 3-2 | |
Orosz Vyscha League A | 04/03 14:00 | - | Mgtu Moscow v Lokomotiv Izumrud | L | 3-1 | |
Orosz Vyscha League A | 03/28 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Mgtu Moscow | L |
|
|
Orosz Vyscha League A | 03/27 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Mgtu Moscow | - | View | |
Orosz Vyscha League A | 03/14 14:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Kama | W | 3-0 | |
Orosz Vyscha League A | 03/13 16:00 | - | Yaroslavich Yaroslavl v Lokomotiv Izumrud | W | 0-3 | |
Orosz Vyscha League A | 03/11 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Nova Novokuibyshevsk | L | 0-3 | |
Orosz Vyscha League A | 03/10 14:00 | - | Iskra v Lokomotiv Izumrud | W | 2-3 | |
Orosz Vyscha League A | 03/09 12:00 | - | Mgtu Moscow v Lokomotiv Izumrud | L | 3-0 | |
Orosz Vyscha League A | 02/21 13:30 | - | Lokomotiv Ekaterinburg v Kama | L | 0-3 | |
Orosz Vyscha League A | 02/20 12:15 | - | Yaroslavich Yaroslavl v Lokomotiv Izumrud | W | 0-3 | |
Orosz Vyscha League A | 02/18 10:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Nova Novokuybyshevsk | W | 3-0 | |
Orosz Vyscha League A | 02/17 10:00 | - | Iskra v Lokomotiv Izumrud | W | 1-3 |