Svájci Challenge Liga 02/07 19:00 21 [8] Stade Lausanne-Ouchy v Grasshoppers [2] L 4-1
Svájci Challenge Liga 01/31 19:00 20 [2] Grasshoppers v FC Vaduz [3] L 1-2
Svájci Challenge Liga 01/26 15:00 19 [10] FC Chiasso v Grasshoppers [2] D 1-1
Európai barátságos mérkőzések 01/21 14:00 - Basel v Grasshoppers W 1-2
Európai barátságos mérkőzések 01/18 13:00 - Grasshoppers v FC Rapperswil-Jona W 1-0
Európai barátságos mérkőzések 01/14 12:00 - Grasshoppers v Hajduk Split D 1-1
Európai barátságos mérkőzések 01/11 12:00 - Grasshoppers v Hansa Rostock D 1-1
Európai barátságos mérkőzések 01/07 13:00 - FC Thun v Grasshoppers L 2-0
Svájci Challenge Liga 12/13 19:00 18 [2] Grasshoppers v Lausanne Sports [1] L 1-2
Svájci Challenge Liga 12/07 16:00 17 [10] FC Chiasso v Grasshoppers [2] W 0-1
Svájci Challenge Liga 11/30 16:00 16 [8] Stade Lausanne-Ouchy v Grasshoppers [2] W 0-1
Svájci Challenge Liga 11/24 15:00 15 [2] Grasshoppers v Aarau [7] D 0-0
Svájci Challenge Liga 11/08 19:00 14 [4] Winterthur v Grasshoppers [2] D 1-1
Svájci Challenge Liga 11/02 16:30 13 [3] Grasshoppers v Kriens [5] W 2-0
Svájci Kupa 10/30 18:00 4 Grasshoppers v Lucerne L 0-1
Svájci Challenge Liga 10/25 18:00 12 [2] Grasshoppers v FC Vaduz [8] D 3-3
Svájci Challenge Liga 10/19 17:00 11 [9] FC Schaffhausen v Grasshoppers [2] D 1-1
Svájci Challenge Liga 10/05 15:30 10 [3] Grasshoppers v Wil 1900 [2] W 3-0
Svájci Challenge Liga 09/28 15:30 9 [3] Grasshoppers v FC Chiasso [10] W 3-2
Svájci Challenge Liga 09/25 18:00 8 [1] Lausanne Sports v Grasshoppers [2] L 2-1
Svájci Challenge Liga 09/20 18:00 7 [4] Kriens v Grasshoppers [2] W 1-2
Svájci Kupa 09/13 17:00 5 Grasshoppers v Servette W 1-0
Európai barátságos mérkőzések 09/04 17:00 - YF Juventus v Grasshoppers W 0-4
Svájci Challenge Liga 09/01 14:00 6 [9] FC Vaduz v Grasshoppers [3] D 2-2
Svájci Challenge Liga 08/23 18:00 5 [2] Grasshoppers v Winterthur [4] D 2-2
Svájci Kupa 08/17 15:00 6 Seefeld v Grasshoppers W 1-9
Svájci Challenge Liga 08/09 18:00 4 [1] Grasshoppers v FC Schaffhausen [9] L 0-1
Svájci Challenge Liga 08/02 18:00 3 [2] Aarau v Grasshoppers [1] W 1-2
Svájci Challenge Liga 07/26 18:00 2 [2] Wil 1900 v Grasshoppers [1] W 0-1
Svájci Challenge Liga 07/20 15:30 1 Grasshoppers v Stade Lausanne-Ouchy W 2-1

A Grasshopper Club Zürich, egyszerűen Grasshopper(s) (rövidítve GC vagy GCZ) egy svájci labdarúgóklub. Az egyesületet 1886-ban alapították, székhelye Zürichben található.

A Grasshopper a legsikeresebb svájci klub, 27 alkalommal nyerte meg a svájci bajnokságot, illetve 18 alkalommal hódította el a nemzeti kupát. Európai szinten a legjobb eredménye mindössze két 3. fordulós győzelem az Intertotó-kupában. 2018-19-es bajnokságban az utolsó helyet szerezte meg a csapat, így története során először kiesett az első osztályú bajnokságból.

A Grasshoppers Zürich egy svájci labdarúgóklub, melynek székhelye Zürich városában található. Jelenleg a svájci labdarúgás második vonalában, a Challenge League-ben szerepel.

A klubot 1886-ban alapították, és 27 bajnoki címet nyert, amivel a svájci labdarúgás második legeredményesebb csapata. Emellett 19 kupagyőzelmet is ünnepelhetett.

A Grasshoppers a hazai mérkőzéseit a Letzigrund Stadionban játssza, amely 26 104 néző befogadására alkalmas. A klub hivatalos színei a kék és a fehér.

A Grasshoppers Zürich az egyik legismertebb svájci klub, és rendszeresen szerepel az európai kupasorozatokban. A leghíresebb játékosai közé tartozik Stéphane Chapuisat, Alain Sutter és Ciriaco Sforza.