Horvát 1.NL 05/14 15:00 31 [11] NK Zagreb v Lucko [10] L 0-1
Horvát 1.NL 04/29 15:00 30 NK Imotski v NK Zagreb W 0-1
Horvát 1.NL 04/22 15:00 29 NK Dugopolje v NK Zagreb L 3-1
Horvát 1.NL 04/18 14:30 28 NK Zagreb v NK Hrvatski Dragovoljac D 0-0
Horvát 1.NL 04/12 14:30 27 [8] HNK Sibenik v NK Zagreb [10] L 2-0
Horvát 1.NL 04/08 15:00 26 NK Zagreb v HNK Gorica L 0-2
Horvát 1.NL 04/01 11:00 25 [4] NK Solin v NK Zagreb [10] L 1-0
Horvát 1.NL 03/29 14:30 24 [8] NK Zagreb v NK Rudes [3] L 0-1
Horvát 1.NL 03/25 14:30 23 [4] NK Novigrad v NK Zagreb [9] D 1-1
Horvát 1.NL 03/18 14:30 22 NK Zagreb v Dinamo Zagreb II L 0-2
Horvát 1.NL 03/11 14:00 21 HNK Sibenik v NK Zagreb D 1-1
Horvát 1.NL 03/04 14:00 20 NK Zagreb v NK Hrvatski Dragovoljac D 0-0
Európai barátságos mérkőzések 02/11 09:53 - NK Zagreb v NK Lokomotiva Zagreb L 0-4
Európai barátságos mérkőzések 01/18 13:30 - Olimpija Ljubljana v NK Zagreb L 3-0
Európai barátságos mérkőzések 01/14 12:00 1 Inter Zapresic v NK Zagreb - Cancelled

Wikipedia - NK Zagreb

Az NK Zagreb egy horvát labdarúgóklub, melynek székhelye Zágrábban található. A klubot 1903-ban alapították.

A bajnokságot 1 alkalommal, 2002-ben nyerte meg.A csapat a 2012-2013-as idényben a bajnokság utolsó helyén végzett, így kiestek a horvát másodosztályba. A 2013-2014-es szezonban a másodosztályt megnyerve visszajutottak az élvonalba, ám a 2015-2016-os küzdelmek során ismét kiestek a legmagasabb osztályból. A 2016-2017-es kiírásban a 12. helyen végezve a másodosztályból is kiestek, így a 2017-2018-as szezont már a harmadosztályban kezdték meg. A 2018-2019-es kiírásban a harmadosztály utolsó helyén zártak, jócskán lemaradva a mezőny utolsó előtti helyezettétől is, így kiestek a negyedosztályba.

Hazai mérkőzéseit a Kranjčevićevoj stadionban játssza. A stadion 8850 fő befogadására alkalmas. A klub hivatalos színei a piros-fehér.

A 2001-2002-es szezonban a csapat játékosa volt Ivica Olic, aki 28 mérkőzésen 21 gólt szerezve horvát gólkirály lett.

Az NK Zagreb egy horvát labdarúgóklub, amelynek székhelye Zágrábban található. A klubot 1903-ban alapították, és jelenleg a horvát élvonalban, a Prva HNL-ben szerepel.

Az NK Zagreb 6-szoros horvát bajnok és 4-szeres horvát kupagyőztes. A klub 1964-ben megnyerte a Balkans Kupát, és részt vett az UEFA-bajnokok ligájában és az UEFA-kupában is.

Az NK Zagreb hazai mérkőzéseit a Kranjčevićeva utcai stadionban játssza, amely 8 850 férőhelyes. A klub hivatalos színei a kék és a fehér.

Az NK Zagreb riválisa a városi rivális Dinamo Zagreb, és a két klub mérkőzéseit "örök rangadónak" nevezik.