Osztrák Landesliga 04/26 16:30 - SV Donau v Sportunion Mauer L 1-3
Osztrák amatőr kupa 04/24 17:30 - Cro-Vienna Florio v SV Donau W 0-3
Osztrák Landesliga 04/19 16:00 - SV Gerasdorf Stammersdorf v SV Donau D 1-1
Osztrák Landesliga 04/12 16:30 - SV Donau v FV Austria XIII - View
Osztrák Landesliga 04/05 17:21 - SV Schwechat v SV Donau L 3-2
Osztrák Landesliga 03/22 17:30 - SV Donau v Simmeringer SC W 1-0
Osztrák amatőr kupa 03/13 18:00 - FC 1980 Wien v SV Donau W 0-3
Osztrák Landesliga 03/03 09:30 - Slovan HAC v SV Donau L 4-1
Európai barátságos mérkőzések 02/20 17:00 - SV Donau v FC Mauerwerk L Cancelled
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 02/17 13:30 - SV Donau v FC Mauerwerk - Postponed
Osztrák amatőr kupa 02/10 12:30 - SV Essling v SV Donau W 1-4
Európai barátságos mérkőzések 02/09 18:30 - FC Marchfeld Donauauen v SV Donau L 4-2
Európai barátságos mérkőzések 02/06 17:30 - Wiener Sportclub v SV Donau L 3-1
Európai barátságos mérkőzések 02/01 18:00 - SV Donau v SV Leobendorf D 2-2
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 01/26 17:00 - First Vienna FC 1894 v SV Donau - Cancelled
Osztrák Landesliga 08/15 09:00 - Atus Velden v SV Donau D 2-2
Az SV Donau Wien egy osztrák labdarúgóklub, amelyet 1910-ben alapítottak Bécsben. Jelenleg az osztrák harmadosztályban, a Regionális Ligában szerepel.

A klub a bécsi Práter zöldövezetében található, az 1. kerületben, a Donauinsel közelében. Hazai mérkőzéseit a 2.500 néző befogadására alkalmas Donau Stadionban játssza.

Az SV Donau az osztrák labdarúgás történetének egyik legrégebbi és legsikeresebb klubja. Az osztrák bajnokságot ötször nyerte meg (1921, 1923, 1927, 1929, 1931), és háromszor hódította el az osztrák kupát (1925, 1926, 1932). A nemzetközi porondon az SV Donau 1960-ban bejutott a Bajnokcsapatok Európa-kupája elődöntőjébe, ahol a Real Madridtól szenvedett vereséget.

A klub a 2000-es években pénzügyi nehézségekkel küzdött, és 2006-ban a negyedosztályba esett vissza. Az SV Donau azóta visszakapaszkodott, és 2019-ben visszajutott a harmadosztályba.

Az SV Donau tradicionális mezszíne a zöld-fehér. A klub mottója: "Einmal Donau, immer Donau" ("Egyszer Donau, mindig Donau").