Spanyol Segunda B, 2. csoport 09/27 14:00 6 Real Sociedad B v CD Guadalajara W 4-0
Spanyol Segunda B, 2. csoport 09/21 15:00 5 Huesca v Real Sociedad B L 1-0
Spanyol Segunda B, 2. csoport 09/13 17:00 4 Sestao River v Real Sociedad B L 3-2
Spanyol Segunda B, 2. csoport 09/06 16:00 3 Real Sociedad B v Real Union W 3-0
Spanyol Segunda B, 2. csoport 08/31 16:00 2 Tudelano v Real Sociedad B L 3-0
Spanyol Segunda B, 2. csoport 08/23 16:00 1 Real Sociedad B v Conquense D 3-3

Wikipedia - Real Sociedad B

A Real Sociedad B, teljes nevén Real Sociedad de Fútbol B egy spanyol labdarúgócsapat. A klubot 1951-ben alapították, jelenleg a harmadosztályban szerepel.

A Real Sociedad B a Real Sociedad spanyol labdarúgóklub tartalékcsapata. A csapat San Sebastiánban, Baszkföldön található, és a Segunda División B-ben, a spanyol labdarúgás harmadik osztályában játszik. Hazai mérkőzéseit a Zubieta Miniben játssza, amely 2200 férőhelyes.

A Real Sociedad B-t 1951-ben alapították, és a történelem nagy részében a spanyol labdarúgás harmadik és negyedik osztályában játszott. Legjobb eredménye a Segunda División B bajnoki címe, amelyet 2013-ban ért el.

A Real Sociedad B számos tehetséges játékost adott a klub első csapatának, többek között Antoine Griezmann-t, Asier Illarramendi-t és Mikel Oyarzabal-t. A csapat jelenlegi edzője Xabi Alonso, korábbi spanyol válogatott játékos.

A Real Sociedad B egy erős csapat, amely mindig a labda birtoklására törekszik és támadó stílusban játszik. A csapat mindig a győzelemre játszik, és mindent megtesz annak érdekében, hogy elérje céljait.