Európai barátságos mérkőzések 01/19 14:00 - Dinamo Kijev v Legia Warsaw D 1-1
Ukrán Vyscha Liga 12/15 12:00 18 [3] Desna Chernihiv v Dinamo Kijev [4] W 0-1
UEFA Európa Liga 12/12 17:55 6 [3] Dinamo Kijev v Lugano [4] D 1-1
Ukrán Vyscha Liga 12/08 15:00 17 [3] Dinamo Kijev v Zorya [4] L 1-2
Ukrán Vyscha Liga 12/01 17:30 16 [7] Olimpik Donetsk v Dinamo Kijev [4] W 1-3
UEFA Európa Liga 11/28 20:00 5 [3] Malmo FF v Dinamo Kijev [2] L 4-3
Ukrán Vyscha Liga 11/24 15:00 15 [4] Dinamo Kijev v FC Mariupol [6] W 3-0
Európai barátságos mérkőzések 11/17 11:00 - Dinamo Kijev v Obolon Brovar Kiev W 5-0
Ukrán Vyscha Liga 09/15 14:00 7 [5] Dinamo Kijev v Desna Chernihiv [3] L 1-2
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 09/08 14:00 - Dinamo Kijev v FC Krystal Kherson W 6-0
Ukrán Vyscha Liga 09/01 16:30 6 [3] Zorya v Dinamo Kijev [8] D 2-2
Ukrán Vyscha Liga 08/24 16:30 5 [6] Dinamo Kijev v Olimpik Donetsk [12] D 1-1
UEFA Bajnokok Ligája - selejtezők 08/13 17:30 16 Dinamo Kijev v Club Brugge D 3-3
Ukrán Vyscha Liga 08/10 14:00 3 [2] Dinamo Kijev v Sahtar Doneck [1] L 1-2
UEFA Bajnokok Ligája - selejtezők 08/06 18:30 16 Club Brugge v Dinamo Kijev L 1-0
Ukrán Vyscha Liga 08/03 16:30 2 [5] FK Lviv v Dinamo Kijev [3] W 0-3
Ukrán Vyscha Liga 07/31 16:30 1 [5] Karpaty Lviv v Dinamo Kijev [4] W 0-2

Wikipedia - FK Dinamo Kijiv

Az FK Dinamo Kijiv (ukrán betűkkel Футбольний Клуб Динамо Київ, magyar átírásban Futbolnij Klub Dinamo Kijiv, egyéb ismert magyar nevén Dinamo Kijev) ukrán labdarúgócsapat Kijevben, jelenleg az ukrán labdarúgó-bajnokság élvonalában szerepel.

A legsikeresebb ukrán labdarúgócsapat, amely 15–13 alkalommal nyerte meg az ukrán és a szovjet labdarúgó-bajnokságot, 12–9 alkalommal hódította el a ukrán és a szovjet kupát, 9 alkalommal nyerte meg az ukrán és a 3 alkalommal nyerte meg a szovjet szuperkupát. Az európai kupaporondon is számos sikert könyvelt el: kétszeres KEK-, illetve egyszeres UEFA-szuperkupa-győztes.

A Dinamo Kijev a legrégebbi és legsikeresebb ukrán labdarúgóklub, amely Kijevben, Ukrajna fővárosában található. Az 1927-ben alapított klub 13 szovjet bajnoki címet, 9 ukrán bajnoki címet, 11 szovjet kupát, 7 ukrán kupát, 1 európai kupagyőztesek kupáját és 1 európai szuperkupát nyert. A Dinamót hagyományosan a kijevi Olimpiai Stadionban játssza, amelynek befogadóképessége 70 050 fő. A klub színei kék-fehér, és a klub emblémáján egy arany labda látható egy kék háttér előtt, amelyen a klub neve cirill betűkkel szerepel. A Dinamo Kijev a legsikeresebb ukrán klub az európai versenyeken, és több mint 100 mérkőzést játszott az UEFA Bajnokok Ligájában. A klub híres játékosai közé tartozik Andrij Sevcsenko, Szerhij Rebrov és Igor Belanov.