Skót Premiership 05/05 12:00 35 Rangers v Kilmarnock - View
Skót Premiership 05/11 14:00 36 St Mirren v Kilmarnock - View
Skót Premiership 05/15 18:30 37 Kilmarnock v Celtic - View
Skót Premiership 05/18 11:30 5 Dundee v Kilmarnock - View

Wikipedia - Kilmarnock FC

A Kilmarnock FC egy skót labdarúgóklub Kilmarnockban, amely jelenleg a Scottish Premier Leagueben szerepel.

A Kilmarnock alapításának dátumához messzire kell visszamenni az időben. A legelső csapatok között alapították Skóciában 1869-ben és a skót bajnokság jelenlegi legidősebb tagjának számít. Egyszeres bajnok, háromszoros kupagyőztes, és öt alkalommal végzett a második helyen a skót ligakupában.

A csapat stadionja a 18 128 férőhelyes (mind ülőhely) Rugby Park.

A Kilmarnock egy skót labdarúgócsapat, melynek székhelye Kilmarnockban található. Az 1. skót ligába, a skót bajnokság második vonalába tartoznak. A csapatot 1869-ben alapították, ezzel Skócia negyedik legidősebb labdarúgócsapata. Hazai meccseiket a Rugby Parkban játsszák. A Kilmarnock története során három alkalommal nyerte meg a skót kupát, és egyszer a skót ligakupát. A csapat legjobb eredménye az 1899-es skót bajnokság megnyerése volt. A klub beceneve a "Killie".