Afrika - világbajnoki selejtezők 06/03 13:00 - Tunézia v Egyenlítői-Guinea - View
Afrika - világbajnoki selejtezők 06/07 13:00 - Egyenlítői-Guinea v Malawi - View
Afrika - világbajnoki selejtezők 03/17 13:00 - Egyenlítői-Guinea v Sao Tome e Principe - View
Afrika - világbajnoki selejtezők 03/21 13:00 - Namíbia v Egyenlítői-Guinea - View
Afrika - világbajnoki selejtezők 09/01 13:00 - Sao Tome e Principe v Egyenlítői-Guinea - View
Afrika - világbajnoki selejtezők 09/05 13:00 - Egyenlítői-Guinea v Tunézia - View
Afrika - világbajnoki selejtezők 10/06 13:00 - Malawi v Egyenlítői-Guinea - View
Afrika - világbajnoki selejtezők 10/10 13:00 - Egyenlítői-Guinea v Libéria - View

Az egyenlítői-guineai labdarúgó-válogatott (becenevükön: Nzalang Nacional) Egyenlítői-Guinea nemzeti csapata, melyet az Egyenlítői-guineai labdarúgó-szövetség irányít. A csapat még nem jutott ki egyetlen labdarúgó-világbajnokságra sem. A 2012-es afrikai nemzetek kupája rendezési jogát Gabon és Egyenlítői-Guinea szerezte meg.

Egyenlítői-Guinea nemzeti labdarúgó-válogatottja egy a FIFA és a CAF által elismert afrikai nemzeti válogatott. A válogatott a harmadik legsikeresebb csapat Közép-Afrika nemzeteinek kupájában, két második és egy harmadik helyezett után. Az Afrikai Nemzetek Kupáján kétszer szerepeltek 2012 és 2015-ben. Egyenlítői-Guinea játszotta Kamerun ellen az első nemzetközi mérkőzését 1975. április 11-én. Az eredmény 3-1-es Kameruni győzelem lett.