04/29 14:00 6 [2] Dánia vs Svédország [1] 37-31
04/27 19:00 5 [3] Spanyolország vs Dánia [2] 29-31
04/27 16:35 5 [1] Svédország vs Németország [4] 32-23
03/12 17:00 4 [3] Spanyolország vs Svédország [1] 30-31
03/12 13:15 4 [4] Németország vs Dánia [2] 21-28
03/09 19:45 3 [2] Dánia vs Németország [4] 31-23
03/08 18:10 3 [1] Svédország vs Spanyolország [3] 33-29
10/16 14:00 2 [2] Svédország vs Dánia [1] 34-32
10/15 18:15 2 [4] Spanyolország vs Németország [3] 32-31
10/13 17:00 1 [2] Németország vs Svédország [2] 33-37
10/12 19:00 1 Dánia vs Spanyolország 39-31
EHF-kupa kézilabda-torna

Az EHF-kupa egy az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) által szervezett nemzetközi kézilabda-torna, amelyet férfi és női csapatok számára is megrendeznek. A tornát először 1981-ben rendezték meg, és eredetileg Kupagyőztesek Európa Kupájaként (KEK) volt ismert. 1993-ban a torna nevét EHF-kupára változtatták.

A tornán az Európa-kupákban nem szereplő országok csapatai vesznek részt. A csapatok előbb selejtezőket játszanak, majd a nyertesek a csoportkörbe jutnak. A csoportkör után egyenes kieséses szakasz következik, amelynek végén a legjobb két csapat jut a döntőbe.

A férfi EHF-kupa döntőjét hagyományosan májusban rendezik, míg a női EHF-kupa döntőjét áprilisban. A torna győztese kvalifikálja magát az Európa-ligába, a második helyezett pedig az Európa-kupába.

Az EHF-kupa az egyik legrangosabb kézilabda-torna Európában, és számos nagy klub nyerte meg a múltban. A legnépszerűbb győztesek közé tartozik a Barcelona, a Veszprém, a Flensburg és a Magdeburg.