12/29 17:00 - Borisfen vs Grodno-93 83-75
12/29 14:00 - Tsmoki Minsk vs Vitebsk 100-54
12/28 17:00 - Vitebsk vs Grodno-93 70-103
12/28 14:00 - Tsmoki Minsk vs Borisfen 102-108
12/29 16:30 - Grodno-93 vs Tsmoki Minsk 63-77
12/28 17:00 - Tsmoki Minsk vs Borisfen 82-62
12/28 14:00 - Grodno-93 vs Vitebsk 76-72
12/23 17:00 - Tsmoki Minsk vs Grodno-93 81-49
12/22 17:00 - Vitebsk vs Grodno-93 71-95
12/22 14:00 - Borisfen vs Tsmoki Minsk 74-82
12/26 14:30 - Tsmoki Minsk vs Grodno-93 86-57
A Belarusz Kupa egy évente megrendezésre kerülő kosárlabda kupaverseny, amelyen a belarusz első osztályú és másodosztályú csapatai vesznek részt. A tornát először 1992-ben rendezték meg, és azóta minden évben megrendezi a Belarusz Kosárlabda Szövetség. A torna győztese kvalifikálhat az Eurokupára vagy a FIBA Europe Cupra.

A Belarusz Kupa egy kieséses torna, amelyen az első fordulóban a másodosztályú csapatok játszanak egymással. A második fordulóban az első osztályú csapatok belépnek a tornába, és a kieséses szakaszban folytatják a versenyt. A döntőt általában Minszkben, a Falcon Club Arénában rendezik meg.

A Belarusz Kupa történetének legeredményesebb csapata a Cmoki-Minsk, amely eddig 13 alkalommal nyerte meg a tornát. A címvédő a Borisfen Mogilev, amely a 2022-es döntőben legyőzte a Cmoki-Minsket.