10/19 18:00 5 MOL Fehérvár FC v Puskás Akadémia 0-1
10/19 15:30 5 Kazincbarcikai BSC v Zalaegerszegi TE 0-2
10/19 15:00 5 Szombathelyi Haladás v Budapest Honvéd FC 1-2
10/19 11:30 5 Nagyatádi FC v BSS Monor 0-3
10/19 11:30 5 Budafoki MTE v Szeged-Csanád Grosics 1-0
10/19 11:30 5 BTE Felsőzsolca v MTK Budapest 0-6
10/19 11:30 5 FC Nagykanizsa v Békéscsabai Előre SE 1-4
10/19 11:30 5 Nyergesujfalu SE v Mezőkövesd-Zsóry SE 1-4
10/19 11:30 5 Mosonmagyaróvár v Kisvárda FC 0-3
10/19 11:30 5 DEAC v Debreceni VSC 0-4
10/19 11:25 5 ESMTK v BFC Siófok 3-1

A magyar labdarúgókupa (korábbi nevei: Magyar Népköztársaság-kupa, Arany Ászok-magyarkupa) a magyar bajnokság után a második legrangosabb hazai versenysorozat. Győztese indulhat az Európa Konferencia Ligában. A kupát 1909-ben írták ki először, összesen 84 alkalommal rendezték meg, a lebonyolítási formát pedig többször módosították. A legsikeresebb kupacsapat a trófeát 24-szer elhódító Ferencváros. A jelenlegi címvédő a Zalaegerszeg.

A Magyar Kupa egy magyar labdarúgókupa, amelyet a Magyar Labdarúgó Szövetség szervez. Az első kiírást 1909-ben rendezték, és azóta minden évben megrendezik. A kupában az összes magyar labdarúgócsapat részt vehet, a legmagasabb osztálytól az amatőr szintig.

A Magyar Kupa a legrangosabb hazai labdarúgókupa, és a győztes elnyeri a Magyar Kupa trófeát. A győzelemmel egyben kvalifikálható a következő UEFA Európa-liga kiírásba is.

A Magyar Kupa döntőjét általában a Puskás Arénában rendezik, de volt már példa arra, hogy más stadionokban is megrendezték, mint például a Groupama Arénában vagy a Bozsik Stadionban.

A Magyar Kupát eddig a legtöbbször a Ferencváros nyerte meg, 24 alkalommal. A legtöbb gólt a Magyar Kupában Schlosser Imre szerezte, 46 góllal.

A Magyar Kupa egy rangos és népszerű labdarúgótorna Magyarországon. A döntő mindig feszült és izgalmas, és sokan tekintik a magyar labdarúgás egyik legnagyobb eseményének.