02/09 16:15 4 Kecskeméti TE v Budapest Honvéd FC 1-2
02/09 16:00 4 Csákvári TK v Paksi FC 0-2
02/09 16:00 4 Békéscsabai Előre SE v Gyirmót SE 3-1
02/09 12:00 4 FC Nagykanizsa v Győri ETO 2-3
02/08 19:00 4 Szeged-Csanád Grosics v MOL Fehérvár FC 0-3
02/08 19:00 4 Szegedi VSE v MOL Fehérvár FC View
02/08 16:15 4 Újpest FC v Kisvárda FC 2-1
02/05 12:00 4 Ceglédi VSE v Kazincbarcikai BSC 0-1
11/03 11:30 5 BVSC Zugló v MOL Fehérvár FC 2-5
11/03 11:30 5 III. kerületi TVE v Paksi FC 0-5
10/28 17:30 5 Kazincbarcikai BSC v Diósgyőri VTK 3-2
10/27 17:30 5 Zalaegerszegi TE v Budapest Honvéd FC 0-1

A magyar labdarúgókupa (korábbi nevei: Magyar Népköztársaság-kupa, Arany Ászok-magyarkupa) a magyar bajnokság után a második legrangosabb hazai versenysorozat. Győztese indulhat az Európa Konferencia Ligában. A kupát 1909-ben írták ki először, összesen 84 alkalommal rendezték meg, a lebonyolítási formát pedig többször módosították. A legsikeresebb kupacsapat a trófeát 24-szer elhódító Ferencváros. A jelenlegi címvédő a Zalaegerszeg.

A Magyar Kupa egy magyar labdarúgókupa, amelyet a Magyar Labdarúgó Szövetség szervez. Az első kiírást 1909-ben rendezték, és azóta minden évben megrendezik. A kupában az összes magyar labdarúgócsapat részt vehet, a legmagasabb osztálytól az amatőr szintig.

A Magyar Kupa a legrangosabb hazai labdarúgókupa, és a győztes elnyeri a Magyar Kupa trófeát. A győzelemmel egyben kvalifikálható a következő UEFA Európa-liga kiírásba is.

A Magyar Kupa döntőjét általában a Puskás Arénában rendezik, de volt már példa arra, hogy más stadionokban is megrendezték, mint például a Groupama Arénában vagy a Bozsik Stadionban.

A Magyar Kupát eddig a legtöbbször a Ferencváros nyerte meg, 24 alkalommal. A legtöbb gólt a Magyar Kupában Schlosser Imre szerezte, 46 góllal.

A Magyar Kupa egy rangos és népszerű labdarúgótorna Magyarországon. A döntő mindig feszült és izgalmas, és sokan tekintik a magyar labdarúgás egyik legnagyobb eseményének.