09/06 16:30 3 [4] Frisk Asker v EHC Biel [2] 2-3
09/06 16:00 3 [1] Augsburger Panther v Lulea HF [2] 4-5
09/06 16:00 3 [4] Trinec v Pelicans [2] 5-3
09/06 16:00 3 [1] Djurgardens IF v Vienna Capitals [4] 3-6
09/06 16:00 3 [3] Tappara v KAC Klagenfurt [1] 8-3
09/05 18:20 3 [2] Graz 99ers v Frolunda HC [4] 1-5
09/05 17:45 3 [4] Liberec v Belfast Giants [3] 6-1
09/05 17:45 3 [3] Ambri Piotta v Färjestads BK [1] 2-1
09/05 17:45 3 [2] Bern v Skelleftea AIK [4] 4-5
09/05 17:30 3 [4] Rungsted Ishockey v Zug [2] 0-5
09/05 17:30 3 [3] Grenoble v Karpat [1] 2-6
09/05 16:00 3 [3] Hpk v Plzen [1] 1-2

Champions Hockey League (röviden CHL) egy európai jégkorongbajnokság, amit 2013-ban alapított a Nemzetközi Jégkorongszövetség. A bajnokságban 11 európai ligából összesen 24 csapat mérkőzik meg. A szervezet székhelye a svájci Zugban van.

Magyarországot eddig egyedül az osztrák ICE Hockey League-ben játszó Fehérvár AV19 képviselte a 2022–23-as bajnokságban, ahol a csoportjában 3. helyen végzett.

A Jégkorong Bajnokok Ligája egy európai jégkorongtorna, amelyben a kontinens legjobb csapatai vesznek részt. A tornát 2014-ben alapították, és azóta az európai klubhoki egyik legfontosabb versenyévé vált.

A Jégkorong Bajnokok Ligájában 24 csapat vesz részt, amelyeket 16 csoportra osztanak. A csoportok győztesei továbbjutnak a rájátszásba, amely két mérkőzésből álló párharcokból áll. A rájátszás győztese a Jégkorong Bajnokok Ligája bajnoka lesz.

A Jégkorong Bajnokok Ligája mérkőzéseket az egész kontinensen játsszák, a csoportok győzteseit pedig a legjobb csapatok otthoni pályáin rendezik. A torna döntőjét a zürichi Hallenstadionban rendezik.

A Jégkorong Bajnokok Ligája egy nagy presztízsű torna, amely a legjobb európai jégkorongcsapatokat vonzza. A torna a klubhoki legmagasabb szintje, és mindig izgalmas és szórakoztató.