09/29 17:30 5 ERC Ingolstadt v Frolunda HC 4-2
09/22 18:00 5 Djurgardens IF v Vaxjo Lakers HC 4-3
09/22 17:30 5 Dusseldorfer EG v Kärpät Oulu 0-2
09/22 17:30 5 Eisbaren Berlin v Stavanger 3-0
09/22 17:15 5 Vienna Capitals v Litvinov 3-4
09/22 17:00 5 Farjestad BK v Luleå HF 0-3
09/22 16:30 5 Sparta Praha v ZSC Lions 3-2
09/22 16:00 5 HC Kosice v Skelleftea AIK 4-3
09/22 15:30 5 Jyp v TPS 2-2
09/22 15:30 5 Liberec v Linkoping HC 4-1
09/22 15:30 5 Lukko v EHC München 5-3

Champions Hockey League (röviden CHL) egy európai jégkorongbajnokság, amit 2013-ban alapított a Nemzetközi Jégkorongszövetség. A bajnokságban 11 európai ligából összesen 24 csapat mérkőzik meg. A szervezet székhelye a svájci Zugban van.

Magyarországot eddig egyedül az osztrák ICE Hockey League-ben játszó Fehérvár AV19 képviselte a 2022–23-as bajnokságban, ahol a csoportjában 3. helyen végzett.

A Jégkorong Bajnokok Ligája egy európai jégkorongtorna, amelyben a kontinens legjobb csapatai vesznek részt. A tornát 2014-ben alapították, és azóta az európai klubhoki egyik legfontosabb versenyévé vált.

A Jégkorong Bajnokok Ligájában 24 csapat vesz részt, amelyeket 16 csoportra osztanak. A csoportok győztesei továbbjutnak a rájátszásba, amely két mérkőzésből álló párharcokból áll. A rájátszás győztese a Jégkorong Bajnokok Ligája bajnoka lesz.

A Jégkorong Bajnokok Ligája mérkőzéseket az egész kontinensen játsszák, a csoportok győzteseit pedig a legjobb csapatok otthoni pályáin rendezik. A torna döntőjét a zürichi Hallenstadionban rendezik.

A Jégkorong Bajnokok Ligája egy nagy presztízsű torna, amely a legjobb európai jégkorongcsapatokat vonzza. A torna a klubhoki legmagasabb szintje, és mindig izgalmas és szórakoztató.