09/04 18:20 2 [3] Comarch Cracovia v EC VSV [4] 4-2
09/04 17:00 2 [4] Grizzlys Wolfsburg v HK Olimpija Ljubljana [3] 7-2
09/04 16:00 2 [4] Jukurit v Aalborg Pirates [2] 5-3
09/04 14:30 2 [4] Belfast Giants v Davos [2] 3-6
09/04 14:00 2 [3] Sparta Praha v Luleå HF [1] 2-3
09/04 13:05 2 [3] Skelleftea AIK v Trinec [1] 3-2
09/04 13:05 2 [1] Farjestad BK v Straubing Tigers [2] 6-1
09/03 18:20 2 [3] Salzburg v Ilves [4] 2-3
09/03 16:30 2 [4] Grenoble v Mountfield HK [3] 3-4
09/03 16:00 2 [4] Rapperswil-Jona Lakers v Tappara [1] 1-3
09/03 16:00 2 [4] Fehervar AV19 v Rogle BK [2] 1-2

Champions Hockey League (röviden CHL) egy európai jégkorongbajnokság, amit 2013-ban alapított a Nemzetközi Jégkorongszövetség. A bajnokságban 13 európai ligából összesen 32 csapat mérkőzik meg. A szervezet székhelye a svájci Zugban van.

Magyarországot eddig egyedül az osztrák ICE Hockey League-ben játszó Fehérvár AV19 képviselte a 2022–23-as bajnokságban, ahol a csoportjában 3. helyen végzett.

A Jégkorong Bajnokok Ligája egy európai jégkorongtorna, amelyben a kontinens legjobb csapatai vesznek részt. A tornát 2014-ben alapították, és azóta az európai klubhoki egyik legfontosabb versenyévé vált.

A Jégkorong Bajnokok Ligájában 24 csapat vesz részt, amelyeket 16 csoportra osztanak. A csoportok győztesei továbbjutnak a rájátszásba, amely két mérkőzésből álló párharcokból áll. A rájátszás győztese a Jégkorong Bajnokok Ligája bajnoka lesz.

A Jégkorong Bajnokok Ligája mérkőzéseket az egész kontinensen játsszák, a csoportok győzteseit pedig a legjobb csapatok otthoni pályáin rendezik. A torna döntőjét a zürichi Hallenstadionban rendezik.

A Jégkorong Bajnokok Ligája egy nagy presztízsű torna, amely a legjobb európai jégkorongcsapatokat vonzza. A torna a klubhoki legmagasabb szintje, és mindig izgalmas és szórakoztató.