09/03 09:00 1 Hapoel Ramat Israel v Beitar Petah Tikva 3-1
09/03 08:45 1 Beitar Ramat Gan v Hapoel Qalansawe 2-4
09/03 08:30 1 Hapoel Tirat HaCarmel v Hapoel Bnei Musmus 4-2
09/03 08:30 - Hapoel Migdal Haemeq v Ironi Tiberias 0-1
09/03 07:27 - SC Bnei Yaffo Ortodoxim v Moadon Sport Roch Tel Aviv 6-1
09/02 18:30 1 Hapoel Bikat Hayarden v Hapoel Kfar Shalem 2-0
09/02 16:00 1 MS Hapoel Lod v MS Shikun Hamizrah 2-3
09/01 17:00 1 SC Ramla v Maccabi Ironi Netivot 0-4
08/31 17:45 - Sporting Club Tel Aviv v Hapoel Kafr Qasim Shouaa 0-3
08/31 16:00 - Hapoel Ashkelon v AS Nordia Jerusalem 0-0
08/31 16:00 1 Hapoel Herzliya v Maccabi Tamra 1-2
08/31 13:00 - Ironi Beit Dagan v SC Bnei Yaffo Ortodoxim 0-1

Az izraeli labdarúgókupa vagy izraeli kupa (hivatalos nevén Gvia HaMedina) a legrangosabb nemzeti labdarúgókupa Izraelben, amelyet először 1928-ban rendeztek meg Népkupa néven. A legsikeresebb klub a Makkabi Tel-Aviv, amely eddig 23 alkalommal hódította el a trófeát.

Az izraeli kupa az ország második legrangosabb labdarúgó versenykiírása, az izraeli bajnokság után. A kupa győztese jogán Izrael csapatot indíthat a következő évi Európa-ligában.

Az Izraeli Kupa Izrael nemzeti labdarúgó-kupasorozata, amelyet az Izraeli Labdarúgó-szövetség szervez. 1928-ban alapították, és évente kerül megrendezésre azóta is. A tornán az összes izraeli labdarúgóklub részt vehet, a legmagasabb osztályú Ligat ha'Al-tól az amatőr ligákig.

A kupa egy kieséses rendszerben zajlik, amelyben a csapatok egymérkőzéses párharcokban játszanak a továbbjutásért. A döntőt általában a jeruzsálemi Teddy stadionban rendezik meg.

A Hapoel Tel-Aviv a legtöbb Izraeli Kupa-győzelemmel rendelkező klub, összesen 16 címmel. A Maccabi Tel-Aviv és a Beitar Jeruzsálem követi őket 11-11 győzelemmel.

Az Izraeli Kupa győztese automatikusan kvalifikálja magát az UEFA Európa-konferencialiga következő idényére. Ha a kupagyőztes már kvalifikálta magát az UEFA Bajnokok Ligájába vagy az UEFA Európa Ligába, akkor a kupa ezüstérmese indulhat az Európa-konferencialigában.