09/27 11:00 - FC Ahva Kfar Manda v Maccabi Ironi Yafia 1-0
09/27 10:30 - Bnei Herzelia v FC Ironi Ariel 6-1
09/27 08:30 - MS Jerusalem v Hapoel Yeruham 1-3
09/22 17:15 1 Maccabi Haifa v Hapoel Beer Sheva 8-7
09/20 10:00 1 MS Kfar Qama v Hapoel Tirat HaCarmel 1-6
09/20 08:00 - Maccabi Hashikma Hen v Bnei Yehuda 5-2
09/19 11:30 1 FC Ahva Kfar Manda v Hapoel Ironi Karmiel 2-1
09/17 08:56 - MS Jerusalem v Hapoel Segev Shalom 2-1
09/14 18:00 - Beitar Ashdod v MS Ironi Kuseife 7-1
09/14 17:43 - Hapoel Dir Hana v Maccabi Ironi Yafia 1-3
09/14 16:45 - FC Ironi Or Yehuda v Maccabi Hashikma Hen 0-4
09/14 15:00 - Sports Club Beer Sheva v Hapoel Yeruham 1-3

Az izraeli labdarúgókupa vagy izraeli kupa (hivatalos nevén Gvia HaMedina) a legrangosabb nemzeti labdarúgókupa Izraelben, amelyet először 1928-ban rendeztek meg Népkupa néven. A legsikeresebb klub a Makkabi Tel-Aviv, amely eddig 23 alkalommal hódította el a trófeát.

Az izraeli kupa az ország második legrangosabb labdarúgó versenykiírása, az izraeli bajnokság után. A kupa győztese jogán Izrael csapatot indíthat a következő évi Európa-ligában.

Az Izraeli Kupa Izrael nemzeti labdarúgó-kupasorozata, amelyet az Izraeli Labdarúgó-szövetség szervez. 1928-ban alapították, és évente kerül megrendezésre azóta is. A tornán az összes izraeli labdarúgóklub részt vehet, a legmagasabb osztályú Ligat ha'Al-tól az amatőr ligákig.

A kupa egy kieséses rendszerben zajlik, amelyben a csapatok egymérkőzéses párharcokban játszanak a továbbjutásért. A döntőt általában a jeruzsálemi Teddy stadionban rendezik meg.

A Hapoel Tel-Aviv a legtöbb Izraeli Kupa-győzelemmel rendelkező klub, összesen 16 címmel. A Maccabi Tel-Aviv és a Beitar Jeruzsálem követi őket 11-11 győzelemmel.

Az Izraeli Kupa győztese automatikusan kvalifikálja magát az UEFA Európa-konferencialiga következő idényére. Ha a kupagyőztes már kvalifikálta magát az UEFA Bajnokok Ligájába vagy az UEFA Európa Ligába, akkor a kupa ezüstérmese indulhat az Európa-konferencialigában.